Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 2

24 Sty

Ambasador Wielkiej Brytanii z wizytą na Politechnice

Lotnictwo i kwestie związane z wprowadzaniem niskoemisyjnych źródeł energii to główne obszary potencjalnej współpracy z partnerami z Wielkiej Brytanii.
13 Sty

Wizyta przedstawicieli Donbaskiej Akademii Narodowej Budownictwa i Architektury

Na Politechnice Rzeszowskiej gościli naukowcy i studenci z Ukrainy.

05 Sty

Staż studencki w ramach programu IAESTE

IAESTE zrzesza studentów uczelni technicznych z całego świata, umożliwiając zdobywanie wiedzy i doświadczenia poza granicami swojego kraju oraz integracje międzynarodowe.
19 Lis

Stypendyści z zagranicy wybierają Politechnikę Rzeszowską

W ramach stażu prof. Angela Kim przeprowadziła zajęcia dla studentów i wygłosiła wykład w ramach III Międzynarodowych Warsztatów Doktorantów.

18 Paź

#ErasmusDays 2021 na Politechnice Rzeszowskiej

W ramach #ERASMUSDAYS pracownicy Działu Współpracy Międzynarodowej przygotowali wydarzenie promujące wśród studentów zagranicznych twórczość Stanisława Lema.
12 Paź

Welcome Day dla studentów programu Erasmus

50 studentów z Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Słowenii, Turcji, Litwy i Gruzji podejmie studia na naszej uczelni w ramach programu Erasmus.

22 Wrz

Politechnika Rzeszowska przyjęta do Visegrad University Association

Nasza uczelnia została bardzo pozytywnie oceniona i jednogłośnie przyjęta do grona członków Visegrad University Association.
17 Wrz

Pozytywna ocena realizacji projektu Erasmus KA-103 na Politechnice Rzeszowskiej

Narodowa Agencja Programu Erasmus pozytywnie oceniła raport końcowy dotyczący realizacji projektu Erasmus KA-103 na Politechnice Rzeszowskiej.

Biuro Prasowe zastrzega sobie prawo skracania i opracowywania artykułów oraz zmiany ich tytułów.

Archiwum wiadomości