Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

28 Cze

Politechnika Rzeszowska w światowych rankingach szkół wyższych

Jednym ze sposobów oceniania szkół wyższych są rankingi. Obecność Politechniki Rzeszowskiej w światowych zestawieniach najlepszych uczelni wpływa na rozpoznawalność marki naszej uczelni.
18 Maj

Forum Rektorów Polski i Uzbekistanu

Wydarzenie było doskonałą okazją do dyskusji dotyczącej współpracy w obszarze szkolnictwa wyższego oraz nawiązania współpracy z uzbekistańskimi uczelniami.

17 Mar

Erasmus Cafe

Na Politechnice Rzeszowskiej przywitaliśmy 33 studentów programu Erasmus z krajów Unii Europejskiej, Czarnogóry i Azji. Łącznie ze studentami semestru zimowego gościmy 78 studentów na 6 wydziałach.
02 Sty

VI Konferencja Rektorów na Uniwersytecie w Uppsali

Konferencja jest cyklicznym wydarzeniem, podczas którego rektorzy uczelni uczestniczących w The Baltic University Programme mają okazję do omówienia współpracy i długofalowych kierunków rozwoju BUP.

08 Lis

Porozumienie o współpracy z Northwestern Michigan College Aviation Division

Porozumienie zakłada współpracę naukową obu uczelni oraz obustronną wymianę akademicką.
04 Lis

Witajcie Erasmusi!

Przyjazd studentów zagranicznych z uczelni partnerskich jest zawsze oczekiwanym wydarzeniem i od wielu lat podkreśla międzynarodowy charakter naszej uczelni.

15 Lip

Studenci szkolą się w ramach międzynarodowych projektów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej uczestniczyli w szkoleniach zorganizowanych w ramach projektów międzynarodowych realizowanych we współpracy z partnerami zagranicznymi w programie Erasmus+.
02 Cze

Przedstawiciele Wydziału Zarządzania w Kaiserslautern University of Applied...

Celem wizyty było nawiązanie bezpośredniej współpracy pomiędzy Wydziałem Zarządzania naszej uczelni a Wydziałem Logistyki Stosowanej i Nauki o Polimerach uczelni niemieckiej.

Archiwum wiadomości