Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 13

23 Kwi

Studentki Politechniki Rzeszowskiej odwiedziły Uniwersytet w Indiach

- Podróż do Indii była niesamowitą przygodą, która dała nam możliwość poznania odmiennej kultury i nawiązania przyjaźni ze studentami z całego świata - podkreślają studentki Wydziału Chemicznego PRz.
17 Kwi

New Technology Day

Wydarzenie było adresowane do wszystkich miłośników nowych technologii, branży systemów bezzałogowych czy rozwiązań przyszłości.

15 Kwi

Pięć srebrnych medali dla EUROAVII Rzeszów!

7-osobowy zespół koła naukowego EUROAVIA Rzeszów przywiózł aż pięć srebrnych medali z prestiżowych międzynarodowych zawodów modeli latających SAE Aero Design West 2019, rozegranych w USA.
15 Kwi

Pokaz nowoczesnych technologii na New Technology Day

To nowa propozycja w ramach Juwenaliowego Mixu Wydarzeń dla zainteresowanych nowymi technologiami i branżą systemów bezzałogowych. 16 kwietnia od godz. 11-17 w Centrum Studenckim PRz.

08 Kwi

Znamy finalistów VI edycji konkursu Kill me with the MUSIC

Gala finałowa konkursu odbędzie się 9 kwietnia o godz. 19:00 w klubie muzycznym LUKR w Millenium Hall. Do finału zakwalifikowało się 7 solistów i 6 zespołów.
21 Mar

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zdobyli złoty medal na zawodach...

To pierwsze w historii złoto dla Koła Naukowego EUROAVIA Rzeszów, które zostało przyznane za prezentację techniczną samolotu w kategorii mikro.

21 Mar

Rzeszowskie Juwenalia 2019 – sprawdź co szykuje Politechnika Rzeszowska

Podczas Koncertu Finałowego od 9-11 maja wystąpią Krzysztof Cugowski, Lady Pank, Happysad, Nocny Kochanek, Piękni i Młodzi oraz Baciary. Kolejnych artystów Samorząd Studencki PRz zdradzi już wkrótce.
18 Mar

Przyjdź na spotkanie "Absolwent na rynku pracy"

Spotkanie odbędzie się 26 marca od 14:00 do 15:30 w sali V-6, przy al. Powstańców Warszawy 12. Zapraszamy studentów oraz absolwentów Politechniki Rzeszowskiej.

Archiwum wiadomości