Podstrona: [VIDEO] II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2017-02-02 , red.  Artur Polakiewicz

W kwietniu br. na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się druga edycja konferencji dotyczącej zagadnień związanych m.in. z problematyką bezpieczeństwa energetycznego, odnawialnych źródeł energii i nowych technologii. Uczestnicy tego wydarzenia będą gościć na naszej uczelni 24-25 kwietnia.
II Ogólnopolską Konferencję Naukową „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” organizują: Katedra Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza oraz Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja”.
Celem organizatorów jest włączenie się do naukowej i eksperckiej dyskusji na temat energetyki. Podczas paneli plenarnych zostanie poruszona tematyka ropy naftowej, gazu ziemnego, elektroenergetyki oraz elektromobilności.

Niezbędne informacje można znaleźć na stronie: www.energy.prz.edu.pl.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.
Poniżej film podsumowujący ubiegłoroczne wydarzenie.