Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 20

07 Cze

Wysokie miejsce Politechniki Rzeszowskiej w THE Impact Rankings 2023

W najnowszej edycji Times Higher Education Impact Rankings 2023 Politechnika Rzeszowska została sklasyfikowana w rankingu ogólnym oraz w ośmiu indywidualnych Celach Zrównoważonego Rozwoju.

Zmarł dr inż. Jan Zacharzewski

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. inż. Jana Zacharzewskiego

XIII Konferencja Lean Learning Academy

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się XIII Międzynarodowa Konferencja LLA pt. „Aktualne wyzwania przemysłu i dostępne rozwiązania technologiczne”.

Niech MOC będzie z Wami!

Interaktywne pokazy i warsztaty z fizyki, chemii, robotyki i awioniki można było zobaczyć podczas Mocy Odkrywców – Rzeszowskiego Pikniku Nauki i Techniki, który odbył się na Politechnice Rzeszowskiej.

05 Cze

KU AZS PRz w Ekstraklasie!

Kobieca drużyna Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Rzeszowskiej w sezonie 2023/2024 będzie rywalizować w najwyższej klasie rozgrywkowej.
05 Cze

„Fulbright Day" na Politechnice Rzeszowskiej – zaproszenie

Politechnika Rzeszowska oraz Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta zapraszają na wydarzenie dotyczące aktywności Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.

03 Cze

Certyfikaty ABB z programowania robotów dla studentów kierunku mechatronika

Studenci zdobędą wiedzę z zakresu programowania robotów offline w środowisku programowym Robot Studio, które jest wiodącym rozwiązaniem w obszarze programowania robotów.
01 Cze

Prof. Jarosław Sęp laureatem statuetki LEONARDO 2023

Statuetki LEONARDO zostały przyznane w następujących kategoriach: mielecki talent, nauka, przedsiębiorstwo i społeczna odpowiedzialność.

Archiwum wiadomości