Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 26

14 Kwi

Zaproszenie na Dzień z NAWA w Rzeszowie

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie, które odbędzie się 18 kwietnia br.
14 Kwi

IX Międzynarodowa Konferencja Prawa Lotniczego i Kosmicznego oraz...

Współorganizatorem wydarzenia poświęconego tematyce konfliktu na Ukrainie w świetle międzynarodowego prawa lotniczego i kosmicznego jest Politechnika Rzeszowska.

13 Kwi

Spotkanie Zespołu ds. Równości Płci

Podczas obrad dyskutowano na temat obowiązków uczelni wynikających z wprowadzenia Planu Równości Płci.
12 Kwi

PoliTALKS – zaproszenie na trzecią edycję konkursu z wystąpień publicznych

Centrum Języków Obcych zaprasza wszystkich studentów Politechniki Rzeszowskiej do wzięcia udziału w trzeciej edycji PoliTALKS – konkursu z wystąpień publicznych.

12 Kwi

Zmarł prof. dr hab. inż. arch. Zbigniew Zuziak

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. inż. arch. Zbigniewa Zuziaka.
06 Kwi

Politechnika Rzeszowska w rankingu Webometrics

Politechnika Rzeszowska zajęła 14. miejsce w Polsce w najnowszym rankingu Web of Universities (Webometrics), który prezentuje najbardziej widoczne uczelnie w Internecie.

04 Kwi

Politechnika Rzeszowska zaprasza na Dni Otwarte

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy stoją przed wyborem odpowiedniej dla siebie uczelni wyższej.
04 Kwi

Zdalne kursy z zakresu najnowszych technologii – zaproszenie

Wydział Zarządzania prowadzi rekrutację rekrutacja na kursy zdalne poszerzające wiedzę i umiejętności z zakresu najnowszych technologii.

Archiwum wiadomości